Jesteś w: Zawody fitness » ZAWODY FITNESS 2015 » WORLD CHAMPIONSHIP FITNESS & BODYBUILDING 2015 GDAŃSK
Notes

FIT-KID

FIT-KID
Wyniki:

FIT-KID & FITNESS AEROBIC

FIT-KID DO LAT 6:
1. Kornelia Gajda POLAND
2. Dalia Bonalska POLAND
3. Lena Skaskiewicz POLAND

FIT-KID DO LAT 8: 
1. Milena Żołnowska POLAND
2. Dominika Kąkol POLAND
3. Zosia Borek POLAND

FIT-KID DO LAT 10:
1. Zuzanna Wolska POLAND
2. Julia Niedzwiecka POLAND
3. TIJANA RISTIĆ SERBIA

FIT-KID DO LAT 11: 
1. Julita Adamczyk POLAND
2. Klaudia Nguyen POLAND
3. Iga Marciszonek POLAND

FIT-KID DO LAT 12:
1. Julia Dębicka POLAND
2. Maja Wojsz POLAND
3. Inga Kobyłecka POLAND

FIT-KID DO LAT 14:
1. Kinga Bąkowska POLAND
2. Patrycja Kołowska POLAND
3. FRALOVA YESENIYA SERBIA

FIT-KID BOYS
1. Mateusz Gibowski POLAND
2. KHUDZIAKOU ARSENI BELARUS
3. Marcel Miianowski POLAND

FITNESS AEROBIC

FITNESS AEROBIC  

FITNESS AEROBIC DO LAT 16:

1. Nikola Szydłowska POLAND
2. Daria Chmielewska POLAND
3. Kasia Świniarska POLAND

FITNESS AEROBIC DO LAT 18:
1. Weronika Wachowiak POLAND
2. Nicole Lewicka POLAND
3. Julia Ćwiękała POLAND

FITNESS AEROBIC POWYŻEJ 18 LAT: 
1. Maja Kwiatkowska POLAND
2. Oliwia Golińska POLAND
3. Ewelina Nidzgorska POLAND
4. Małgorzata Nidzgorska POLAND

DUETY , MINI FORMACJE

DUETY, MINI FORMACJE

 DUETY DO LAT 12:
1. Zuzanna Wolska i Natalia Chustak POLAND
2. Karolina Skowroń i Julita Adamczyk POLAND
3. Matylda Kosmala i Lena Kwiecień POLAND

DUET POWYŻEJ LAT 12: 
1. Agnieszka Sienkiewicz i Julia Dębicka POLAND
2. Olga Jeżmiańska i Matylda Kotowicz POLAND
3. Inga Kobyłecka i Anna Lichota POLAND

MINI FORMACJE: 
1. Iga Kwiecień, Maja Król, Anna Lichota POLAND
2. Martyna Antos, Inga Kobyłecka, Aleksandra Tokarska POLAND
3. Natalia Bednarska, Maria Podsiadła, Maja Starzyńska POLAND

FITNESS MODEL , MISS FIGURE , MENS PHYSIQUE

FITNESS MODEL, MISS FIGURE & MEN PHYSIQUE 

FITNESS MODEL JUNIOR
1. LAHODZICH VERANIKA BELARUS
2. BARBORA STEHLIKOVA SLOVAKIA
3. NATALIA ZIMNOCH POLAND

FITNESS MODEL I
1. LAURA CZAJA POLAND
2. KARAS DARYA BELARUS
3. VERONIKA BARNOVA SLOVAKIA

FITNESS MODEL II
1. MARTA GUDONYTRE LITWA
2. KAZIMIROVICH HALINA BELARUS
3. FILIPOVA NATALIA RUSSIA

FITNESS MODEL III
1. SINTIJA KATKEVICA LATVIA
2. RYBAKOVA INA BELARUS
3. KLAUDIA MINCEWICZ POLAND

FITNESS MODEL IV
1. YSIKEAVA ZINAIDA BELARUS
2. JUSTYNA SOJA POLAND
3. JUSTYNA GRABOWSKA POLAND

MISS FIGURE CLASSIC
1. KATARZYNA DZIURSKA POLAND
2. PIETARI OLGA RUSSIA
3. BARBORA STEHLIKOVA SLOVAKIA

MISS FIGURE PERFORMANCE
1. LAHODZICH VERANIKA BELARUS
2. METELITSA VERONIKA BELARUS
3. AGNIESZKA WŁOCH POLAND

MISS FIGURE ATHLETIC
1. SENCHUGOVA LUDMILA RUSSIA
2. ILONA ŚWIERK POLAND
3. IWONA MĘCNER POLAND

MISS FIGURE +40
1. SENCHUGOVA LUDMILA RUSSIA
2. FILIPOVA NATALIA RUSSIA

MEN PHYSIQUE
1. PIOTR PARDUS POLAND
2. PATRYK URZYŃŚKI POLAND
3. MATEUSZ HOLEWIŃSKI POLAND
4. ROBERT KOVAĆ SŁOWACJA
5. ADRIAN KURKOWSKI POLAND
6. KACHUR DZIANIS BELARUS

KOMPLETNA LISTA WYNIKI WSZYSTKICH KATEGORII WORLD CHAMPIONSHIP FITNESS & BODYBUILDING 2015 GDAŃSK

Klimat Zawodów

W sobotę, 17 października 2015 w Klubie  B90 na terenie Stoczni Gdańskiej, odbyła się prestiżowa impreza sportowa - Mistrzostwa Świata w Fitness
i  Kulturystyce!
Zawody organizowane były na międzynarodowej licencji Federacji WFF-WBBF (World Fitness Federation – World Body Building Federation).
Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland
jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak.
Głównymi Partnerami wydarzenia byli GIWK oraz Miasto Gdańsk.

Organizator ułożył scenariusz zawodów, zaprosił specjalnych gości
oraz przyjaciół, z zamiarem stworzenia szczególnego klimatu
sportowo - artystycznego. Przekraczajac próg B90 wkroczyliśmy
jednoznacznie do świata fitness :
 I blok w Fitness Gimnastycznym rozpoczął się o godzinie 10:30.
Konferansjerem zawodów był Krzysztof Skiba,
Kategorię Fitness Aerobic OPEN wygrała Nikola Szydłowska z Gdańska
z Klubu Akademii Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak.

O godzinie 17:00 rozpoczął się II blok zawodów w Fitness oraz Kulturystyce, gdzie oceniane były najbardziej wysportowane ciała kobiet i mężczyzn.
O godzinie 20:30 rozpoczęły się finały, które poprowadził znany strongman
oraz zawodnik MMA Mariusz Pudzianowski
wraz z organizatorem i Prezesem Federacji WFF-WBBF Poland Aleksandrą Kobielak.
Wszystkie wyniki oraz szczegółowe informacje dostępne są
na stronie WFF-WBBF


ALEKSANDRA KOBIELAK

ALEKSANDRA KOBIELAK
Dodaj do notesu
ALEKSANDRA KOBIELAK Krzysztof Skiba

ALEKSANDRA KOBIELAK Krzysztof Skiba
Dodaj do notesu
FITNESS MODEL

FITNESS MODEL
Dodaj do notesu
WORLD CHAMPIONSHIP 2015 GDAŃSK

WORLD CHAMPIONSHIP 2015 GDAŃSK
Dodaj do notesu
Judge ORGANIZATOR

Judge ORGANIZATOR
Dodaj do notesu
Fitness AEROBIC (4)

Fitness AEROBIC (4)
Dodaj do notesu

Wyszukiwarka:
 






 

 



























 




KONTAKT:

office@polishfitness.com

 



 


Biuletyn:
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach na naszej stronie, prosimy zapisać się do biuletynu.
E-mail:




© Polish Fitness Krzysztof Buczyński by photography - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster: ITB Vega, Wszystkie znaki firmowe należą odpowiednio do ich właścicieli. Zostały one użyte na tej stronie jedynie w celach informacyjnych.