Jesteś w: Zawody fitness » ZAWODY FITNESS 2015 » Puchar Polski wFitness i Kulturystyce WFF-WBBF 2015 GDAŃSK
Notes

Kategorie FIT-KID , FITNESS AEROBIC, FIT KID BOYS, DUET, MINIFORMACJA

PUCHAR POLSKI w FITNESS i KULTURYSTYCE WFF-WBBF 2015
Organizator Akademia Fitness Sportowego Aleksandry Kobielak, Federacja WFF-WBBF, GDAŃSK , #B90, Partner Miasto Gdańsk.


PLAN SZCZEGÓŁOWY INFO ORGANIZATORA
Oficjalna lista zawodników (czekaj na info) zakwalifikowanych na Mistrzostwa Świata w Fitness 17.10.2015 GDAŃSK.
Federacji WFF-WBBF 2015 GDAŃSK

Kategorie: FITNESS MODEL WOMEN, FITNESS ATHLETIC MEN , FITNESS FIGURE WOMEN

Backstage

WYNIKI kategorie FIT-KID, FITNESS AEROBIC

FINAL LIST POLISH CUP FITNESS & BODYBUILDING, 26.09.2015, GDAŃSK

FIT-KID & FITNESS AEROBIC 

PLACE / NAME /  CLUB /  NUMBER

FIT-KID UNTIL 6 YEARS
1.  Dalia Bonalska/ Top Toys Białogard 2
2.  Kornelia Gajda/  Top Toys Białogard 4
3.  Lena Skaskiewicz/ Top Toys Białogard 3
4.  Milena Wachowicz/ Top Toys Koszalin 1
5.  Oliwia Czarnas/  Top Toys Białogard 5

FIT-KID UNTIL 8 YEARS
1.  Zosia Borek/  Top Toys 24
2.  Paula Kijko/  Top Toys Koszalin 13
3. Milena Żołnowska/  Arabeska 22
4.  Sylwia Budzich/  Jazzmin Dance Group 19
5.  Aleksandra Budzeń / Jazzmin Dance Group 12
6.  Dominika Kąkol/  Arabeska 16 7.  Zuza Kołosowska/  Top Toys 11
7.  Julia Góralska/  Top Toys  14 7.  Julia Sadowska/  Top Toys Gryfice 23
8.  Zuza Mirek/  Top Toys 20
9.  Zuza Lachs/  Top Toys Białogard 21
10.  Nela Krzewińska/  Top Toys Białogard 18
11.  Wiktoria Foremniak/  Top Toys Białogard 17
12.  Natalia Kocot/  Arabeska 10 13.  Lena Czajkowska/ 
Top Toys Białogard 15

FIT-KID UNTIL 10 YEARS
1.  Zuzanna Wolska/  Akademia Fitness Gdańsk 29
2.  Natalia Chustak/  Akademia Fitness Gdańsk 32
3.  Julia Niedzwiecka/  Akademia Fitness Gdańsk 35
4.  Mila Grabowska/  Akademia Fitness Gdańsk 28
5.  Ada Ozimkowska/  Top Toys Koszalin 27
5.  Wiktoria Lis/  Akademia Fitness Gdańsk 31
6.  Natalia Skowroń Jazzmin Dance Group 34
7.  Hania Suszek/  Top Toys Darłowo 30
8.  Emma Kaszuba-/ Rakowska Akademia Fitness Gdańsk 33
9.  Kinga Pitucha/  Akademia Fitness Gdańsk 36

FIT-KID UNTIL 11 YEARS
1.  Natalia Bednarska/  MDK Pajęczarki Radom 44
2.  Julita Adamczyk/  Jazzmin 46
3.  Iga Marciszonek/  Top Toys Koszalin 41
4.  Agnieszka Sienkiewicz/  Arabeska 49
5.  Klaudia Nguyen/  Akademia Fitness Gdańsk 43
6.  Maja Pawlak/  Top Toys 45 7.  Martyna Smełsz/  Top Toys 40
8.  Lidka Kaczmarek/  Arabeska 48
9.  Paulina Dworzycka/  Arabeska 42
10.  Kinga Szczęk/ Arabeska 47

FIT-KID UNTIL 12 YEARS
1.  Inga Kobyłecka/  MDK Pajęczarki Radom 53
2.  Julia Dębicka/  Arabeska 55 3.  Natalia Gajda/  Top Toys Koszalin 58
4.  Maja Wojsz/  Akademia Fitness Gdańsk 52
5.  Anna Lichota/  MDK Pajęczarki Radom 59
6.  Liwia Cheda/  Arabeska 61
7.  Weronika Chmielewska/  Jazzmin Dance Group 57
8.  Maja Starzyńska/  MDK Pajęczarki Radom 54
9.  Karolina Skorwoń/  Jazzmin Dance Group 62
10.  Wiktoria Jaśniewicz/  Top Toys 56
11.  Maja Baranowska/  Top Toys 60 12.  Alicja Piłat/  Legion Warszawa 67

FIT-KID UNTIL 14 YEARS
1.  Kinga Bąkowska/  Akademia Fitness Gdańsk 70
2.  Patrycja Kołowska/  Akademia Fitness Gdańsk 66
3.  Aleksandra Tokarska/  MDK Pajęczarki Radom 65
4.  Aleksandra Porzuc/  Akademia Fitness Gdańsk 74
5.  Monika Faliszewska/  Legion Warszawa 73
6.  Julia Nawrocka/  Legion Warszawa 82
7.  Maja Król/  MDK Pajęczarki Radom 68
8.  Oliwia Sokołowska/  Top Toys Koszalin 71
9.  Monika Czubik/  Legion Warszawa 76
10.  Vittoria Niewadzi/  Jazzmin Dance Group 69
11.  Martyna Nawrocka/  Top Toys Koszalin 64
12.  Milena Balcerowska/  Arabeska 75

FIT-KID BOYS
1.  Marcel Imianowski/  To Toys Koszalin 131
2.  Filip Adamczyk/  Jazzmin Dance Group 130
3.  Mateusz Gibowski/  Top Toys 127
4.  Szymon Gałka/  Top Toys Koszalin 129
5.  Marcel Szulc/  Top Toys Koszalin 128

FITNESS AEROBIC UNTIL 16 YEARS
1.  Nikola Szydłowska/  Akademia Fitness Gdańsk 81
2.  Daria Chmielewska/  Jazzmin Dance Group 78
3.  Gabriela Iskra/  Jazzmin Dance Group 83
4.  Kasia Świniarska/  Top Toys Koszalin 80
5.  Wiktoria Kołcon/  Arabeska 79
6.  Iga Kwiecień/  MDK Pajęczarki Radom 77

FITNESS AEROBIC UNTIL 18 YEARS
1.  Nicole Lewicka/  Arabeska 89
2.  Weronika Wachowiak/  Arabeska 87
3.  Julia Ćwiękała/  Jazzmin Dance Group 88
4.  Natalia Czarnecka/  Arabeska 91 5.  Klaudia Bejma/  Arabeska 90

FITNESS AEROBIC OVER 18 YEARS
1.  Maja Kwiatkowska/  Top Toys Koszalin 96
2.  Małgorzata Nidzgorska/  Top Toys Koszalin 98
3.  Ewelina Nidzgorska/  Top Toys 95 4.  Oliwia Golińska/  Akademia Fitness Gdańsk 97
5.  Natalia Zimnoch/  Akademia Fitness Gdańsk 100

DUET UNTIL 12 YEARS
1 Zuzanna Wolska i Natalia Chustak/  Akademia Fitness Gdańsk 104
2 Maria Podsiadła i Anna Rejczak/  MDK Pajęczarki Radom 105
3 Matylda Kosmala i Lena Kwiecień/  MDK Pajęczarki Radom 106

DUET OVER 12 YEARS
1.  Karolina Skowroń i Julita Adamczyk/  Jazzmin Dance Group 114
2.  Inga Kobyłecka i Anna Lichota/  MDK Pajęczarki Radom 113
3. Olga Jeżmiańska i Matylda Kotowicz/ MDK Pajęczarki Radom 115
4.  Agnieszka Sienkiewicz i Julia Dębicka/  Arabeska 112
5.  Daria Chmielewska, Wiktoria Niewadzi  Jazzmin Dance Group 110
6.  Monika Łuszczek i Hanna Biernacka/  MDK Pajęczarki Radom 111
7.  Julia Godlewska i Liwia Cheda/  Arabeska 116

MINI FORMATION - TRIO
1.  Iga Kwiecień, Maja Król, Anna Lichota/  MDK Pajęczarki Radom 122
2.  Martyna Antos, Inga Kobyłecka, Aleksandra Tokarska/  MDK Pajęczarki Radom 121
3. Natalia Bednarska, Maria Podsiadła, Maja Starzyńska/ MDK Pajęczarki Radom 119
4.  Natalia Głowacz, Julia Głowacz, Zuzanna Prygiel/  MDK Pajęczarki Radom 120

FITNESS AEROBIC OPEN (best fitness routine)  
Weronika Wachowiak Arabeska

WYNIKI FITNESS MODEL , FITNESS FIGURE, MEN PHYSIQUE

PLACE /  NAME /  NUMBER

FITNESS MODEL -165 CM
1. Ilona Rybarczyk 144
2.  Klaudia Mincewicz 160
3.  Natalia Zimnoch 139

FITNESS MODEL +165 CM
1.  Justyna Grabowska 159
2.  Justyna Soja 169
3.  Laura Czaja 136

FITNESS FIGURE CLASSIC
1. Katarzyna Dziurska 145
2.  Agnieszka Włoch 138

FITNESS FIGURE ATHLETIC
1.  Ilona Świerk 134
2.  Iwona Męcner 135

MĘSKA SYLWETKA (MEN PHYSIQUE)
1.  Patryk Urzyński/  166
2.  Mateusz Holewiński/  146
3.  Adrian Kurkowski/  147
4.  Damian Turowski/  152

MEN ATHLETIC
1.  Leszek Klimas/ 157
2.  Piotr Pardus/ 140


FITNESS 2015 PUCHAR POLSKI WFF (1)

FITNESS 2015 PUCHAR POLSKI WFF (1)
Dodaj do notesu
FITNESS 2015 PUCHAR POLSKI WFF (2)

FITNESS 2015 PUCHAR POLSKI WFF (2)
Dodaj do notesu
FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (1)

FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (1)
Dodaj do notesu
FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (2)

FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (2)
Dodaj do notesu
FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (3)

FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (3)
Dodaj do notesu
FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (4)

FITNESS POLISH CUP 2015 GDAŃSK (4)
Dodaj do notesu

Wyszukiwarka:
 






 

 



























 




KONTAKT:

office@polishfitness.com

 



 


Biuletyn:
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach na naszej stronie, prosimy zapisać się do biuletynu.
E-mail:




© Polish Fitness Krzysztof Buczyński by photography - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster: ITB Vega, Wszystkie znaki firmowe należą odpowiednio do ich właścicieli. Zostały one użyte na tej stronie jedynie w celach informacyjnych.