kategoria FIT-KID do lat 10:
1. Filip Adamczyk- Jazzmin Dance Group Bodzechów.
1. Julia Niedźwiecka- Akademia Fitness Gdańsk
2. Zuzanna Wolska -Akademia Fitness Gdańsk
3. Natalia Chustak-Akademia Fitness Gdańsk
4.Ada Ozimkowska – Top Toys Koszalin trener Dubrownik
5. Natalia Skowroń- Jazzmin Dance Group Bodzechów trener J. Jedlikowska 6.Wiktoria Lis -Akademia Fitness Aleksandry Kobielak Gdańsk
7. Kinga Pitucha- Akademia Fitness Gdańsk
8. Mila Grabowska -Akademia Fitness Gdańsk
9.Emma Kaszuba- Rakowska -Akademia Fitness Gdańsk
10.Sara Szweda -Akademia Fitness Sportowego Szczecinek trener Joanna Stefanowicz
kategoria FIT-KID do lat 12:
1. Inga Kobyłecka -Młodzieżowy Dom Kultury Radom Trener Anna Stawczyk
2. Julita Adamczyk-Jazzmin Dance Group Bodzechów trener Justyna Jedlikowska
3.Anna Lichota -Młodzieżowy Dom Kultury Radom Trener Anna Stawczyk 4.Weronika Chmielewska-Jazzmin Dance Group Bodzechów trener Justyna Jedlikows
5.Klaudia Nguhen-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
5. Karolina Wasiołka-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
6.Maja Wojsz-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
7.Maja Starzyńska - MDK Radom
8. Karolina Skowroń -JDG Bodzechów
9. Iga Marciszonek -Top Toys Koszalin trener- Państwo Dubrownik
10 Karolina Hauer -JDG Ostrowiec Świętokrzyski
11.Julia Chojnacka-JDG Ostrowiec Świętokrzyski
12..Wiktoria Papa- Legion Warszawa
kategoria FIT-KID do lat 14:
1. Kinga Bakowska -Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
2. Wiktoria Parko-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
3.Patrycja Kołowska-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk 4.Aleksandra Tokarska Mdk Radom
5.Monika Faliszewska -Legion Warszawa trener Róża Skonieczna
6.Milena Balcerowska- Arabeska Łochowo trener Natalia Bocian
7.Aleksandra Porzuc-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
8.Maja Król- MDK Radom trener A. Stawczyk
9.Julia Nawrocka -Legion Warszawa trener Róża Skonieczna
10.Monika Czubik-Legion Warszawa trener Róża Skonieczna
11.Julia Puzio-Akademia Fitness Aleksandry Kobielak- Gdańsk
12.Justyna Olech
13.Wiktoria Niewadzi JDG Bodzechów
14.Monika Młynarek -Arabeska Łochowo
15.Joanna Biedzrzycka AFS Szczecinek
16.Klaudia Gronek
17.Wiktoria Bordon AFGS Szczecinek
kategoria
FIT-KID do lat 16:
1. Nikola Szydłowska
2.Wiktoria Kołcon- Akademia Fitness Sportowego szczecinek trener Natalia Bocian
3.Daria Chmielewska -Jazzminn Dance Group trener Justyna Jedlikowska
4.Iga Kwiecień -Młodziezowy Dom Kultury Radom trener Anna Stawczyk 5.Milena Antczak- Akademia Fitness Szczecinek trener Joanna Stefanowicz
6. Anna Nicpoń- Legion Warszawa trener Róża Skonieczna
kategoria AEROBIC do lat 18:
1.Nicole Lewicka- Arabeska Łochowo Trener Natalia Bocian
2.Weronika Wachowiak-Arabeska Łochowo Trener Natalia Bocian
3. Julia Ćwiękała Jazzmin Dance Group trener Justyna Jedlikowska
4.Natalia Czarnecka -Arabeska Łochowo Trener Natalia Bocian
5.Anna Kotowicz-Akademia Fitness Szczecinek trener Joanna Stefanowicz
kategoria AEROBIC powyżej lat 18:
1. Maja Kwiatkowska -Top Toys Koszalin
2.Małgorzata Nidzgórska-Top Toys Koszalin
3. Alicja Świder -Arabeska Łochowo Trener Natalia Bocian
kategoria DUETY do lat 14:
1. Inga Kobyłecka, Anna Lichota- MDK Radom
2.Karolina Skowroń, Julita Adamczyk- Jazzmin Dance Group Bodzechów
3.Olga Jeżmiańska, Aleksandra Fedrowicz- MDK Radom
4. Natalia Chustak , Zuzanna Wolska, AFS Gdańsk
5. Prusarczyk , Krawczyk
kategoria DUETY powyżej lat 14:
1.Kinga Bąkowska, Wiktoria Parkot. Akademia Fitness Sportowego trener Aleksandra Kobielak
2.Daria Chmielewska , Wiktoria Niewadzi Jazzmin Dance Group trener Justyna Jedlikowska
3.Monika Łuszczek, Hanna Biernacka. MDK Radom Trener Anna Stawczyk 4.Joanna Biedrzycka,Milena Antczak-Akademia Fitness Szczecinek trener J. Stefanowicz
kategoria Mini FORMACJE open:
1. Iga Kwiecień, Maja Król, Anna Lichota- MDK trener Radom Anna Stawczyk 2.Natalia Bednarska,Maria Podsiadło, aja Starzyńska -MDK Radom 3.Aleksandra Tokarska, Martyna Antos, Inga Kobyłecka- MDK Radom
4.Natalia Chustak, Kinga Bąkowska, Wiktoria Parkot -Akademia Fitness Gdańsk. A. Kobielak
5. Monika Czubik,Justyna Olech, Monika Faliszewska- Legion Warszawa trener Róża Skonieczna
6. Natalia Głowacz, Julia Głowacz Zuzanna Prygiel – MDK Radom
7. Folip Adamczyk, Sylwia Budzich, Natalia Skowroń- Jazzmin Dance Group trener J. Jedlikowska