Jesteś w: Zawody fitness » I MISTRZOSTWA POLSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W FITNESS FIT-KID 2013 WFF-WBFF
Notes

FIT -KID 2013


FEDERACJA WFF-WBBF
I MISTRZOSTWA POLSKI w FITNESS dla DZIECI I MŁODZIEŻY.
Starogard Gdański 2013

WYNIKI  FIT-KID  do lat 8-miu

1. ZUZANNA WOLSKA
2. NATALIA CHUSTAK
3. LINDA FALKIE
4. KLAUDIA MAJCHRZAK
5. ZOFIA STEFAŃSKA
6. JULIA KOWALCZYK
7. SARA SZWEDA
8. ZUZANNA UZIĘBŁO

 

WYNIKI FIT-KID  kategoria do 10 lat

1. KAROLINA WASIOŁKA
2. NATALIA WARYSZAK
3. JULIA SKOCZEWSKA
4. MARTYNA ŚLEDZIŃSKA
5. INGA KOBYŁECKA
6. ANNA LICHOTA
7. PAULINA OSTROWSKA

 

WYNIKI FIT-KID kategoria do 11 lat

1. MONIKA GUENTZEL
2. KLAUDIA ANTCZAK
3. AGNIESZKA GRZENIA
3. ZUZANNA STASZAK
4. PATRYCJA KOŁOWSKA
5. NIKOLA STERNIK
6. KLAUDIA SZCZOTKA
7. PATRYCJA TARKOWSKA
8. ZUZANNA CHUDOWICZ
9. MICHALINA FRANKOWSKA
10.MARTYNA BUGAŁA
11.ALICJA NARZELC

WYNIKI FIT-KID kategoria do 12 lat

1. KINGA BĄKOWSKA
2. WIKTORIA PARKOT
3. MAJA KRÓL
4. AGATA BOIKE
5. JOANNA BIEDRZYCKA


WYNIKI FIT-KID kategoria do 14 lat

1. NIKOLA SZYDŁOWSKA
2. OLGA SZYNWELSKA
3. WERONIKA DUDEK
3. DOMINIKA KLUZ
4. NATALIA ORCHEL
5. NATALIA WRÓBLAK
6. IGA KWIECIEŃ
7. AGATA KACZMAREK

 

FITNESS AEROBIC

 

FITNESS AEROBIC kategoria do 16 LAT

1. WERONIKA WACHOWIAK
2. NICOLE LEWICKA
3. WIKTORIA WLAZŁO
4. WIKTORIA ŚWIĄTEK
5. ZUZANNA CYMAN
6. MONIKA ŁUSZCZAK
7. ALICJA ŚWIDER
8. WERONIKA PIPOWSKA

FITNESS AEROBIC  kategoria powyżej 16 lat

1. KLAUDIA KORPAN
2. OLIWIA GOLIŃSKA
3. EDYTA DRĄG
4. NATALIA ZIMNOCH
5. PAULINA DUCHNIK
6. LISA PILLATH
7. DANIELA RZESZOT

FITNESS CLASSIC

FITNESS CLASSIC OPEN WYNIKI:

1. KLAUDIA KORPAN
2. EDYTA DRAG
3. OLIWIA GOLIŃSKA
4. MAGDA MROCZKOWSKA
5. NATALIA ZIMOCH

FITNESS CLASSIC MEN

1. ROBERT JAŹDZIEWSKI

 

FITNESS MODEL

WYNIKI:

FITNESS MODEL
Kat. do 165 cm
I Karolina Całus - Włocławek
II Oliwia Golińska - AFS A. Kobielak Gdańsk
III Weronika Pipowska - Łochowo N. Natalia Bocian
Kat + 165 cm
I Ludmiła Zielińska - Rzeszów
II Edyta Drąg - Warszawa
III Agnieszka Harla - AFS A. Kobielak Gdańsk

 

FITNESS FORMACJE

FITNESS FORMACJE
Duety
I W. Parkot i K. Bąkowska - AFS Gdańsk A. Kobielak
II O. Szynwelska i M. Guentzel - Chojnicki Dom Kultury M. Michalewicz
III W.Dudek i Z. Cyman - Wejherowskie Centrum Kultury E. Czeszejko
III N. Waryszak i N. Sternik - Szkółka Gimnastyczna Lublin P. Kucharewicz
Mini Formacje
I A. Korpapan, N. Szydłowska, L. Pillath, O. Golińska - AFS A. Kobielak
II H. Trawicka,W.Lis, K.Puchała - AFS A. Kobielak Gdańsk
III ,,PAJĘCZARKI "- A. Lichota, I. Kobyłecka, P. Duchnik, W. Wlazło - MDK Radom
Duże Formacje
I ,,PAJĘCZARKI" MDK Radom A.Stawczyk


fit-kid 2013 (1)

fit-kid 2013 (1)
Dodaj do notesu
fit-kid 2013 (2)

fit-kid 2013 (2)
Dodaj do notesu
fit-kid 2013 (3)

fit-kid 2013 (3)
Dodaj do notesu
fitness aerobic scena 1

fitness aerobic scena 1
Dodaj do notesu
fitness FIT-KID

fitness FIT-KID
Dodaj do notesu
fitness men

fitness men
Dodaj do notesu
fitness scena 13

fitness scena 13
Dodaj do notesu
fitness scena 10

fitness scena 10
Dodaj do notesu
fitness aerobic scena 5

fitness aerobic scena 5
Dodaj do notesu
WFF SUKNIE 1

WFF SUKNIE 1
Dodaj do notesu
fitness model 2

fitness model 2
Dodaj do notesu
fitness model

fitness model
Dodaj do notesu

Wyszukiwarka:
 






 

 



























 




KONTAKT:

office@polishfitness.com

 



 


Biuletyn:
Jeśli chcą Państwo być informowani o nowościach i promocjach na naszej stronie, prosimy zapisać się do biuletynu.
E-mail:




© Polish Fitness Krzysztof Buczyński by photography - Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster: ITB Vega, Wszystkie znaki firmowe należą odpowiednio do ich właścicieli. Zostały one użyte na tej stronie jedynie w celach informacyjnych.