Jesteś w:
Kulturystyka klasyczna
» KULTURYSTYKA KLASYCZNA MISTRZOSTWA POLSKI 2013
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 168 cm
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 168 cm Mistrzostwa Polski 2013 WYNIKI: Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowosc
1 73 Piotr Zaniewski Heros Ustka 2 75 Jan Olejko Olimp Zabrze 3 74 Piotr Sciegienny Paco Lublin |
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 171 cm
wyniki:
KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘŻCZYZN do 171 cm Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowosc
1 80 Robert Kozielski vel Koziak Body Line Łódz 2 79 Mieczysław Nowacki Olimp Zabrze 3 78 Jarosław Ogonowski Paco Lublin 4 77 Michał Dobosz Olimp Zabrze |
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 175 cm
wyniki:
KULTURYSTYKA KALSYCZNA MĘŻCZYZN do 175 cm Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowosc
1 91 Przemysław Żokowski Violetta Bydgoszcz 2 87 Paweł Głuchowski Black&White Ostrowiec Sw. 3 88 Wiesław Frankiewicz LKS Trzebinia 4 90 Damian Półtorak Body Line Łódz 5 86 Radosław Lizak Body Line Łódz 6 89 Paweł Goljan PSTO Gdynia |
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA 180 cm
wyniki:
KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘŻCZYZN do 180 cm Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
1 105 Robert Majewski Sandow Legionowo 2 98 Hubert Kulczynski Black&White Ostrowiec Sw. 3 101 Cezary Bodalski Tytan Ostrołeka 4 104 Dawid Damasik TKKF Winogrady Poznan 5 96 Artur Wilemski Heros Ustka 6 99 Aleksander Włodarczyk Olimp Zabrze 7 100 Paweł Kujawa Black&White Ostrowiec Sw. 8 102 Michał Sokalski MKS Kwdrat Minsk Mazowiecki 9 97 Michał Duma Olimp Zabrze 10 106 Rafał Truszkowski Heros Ustka 11 95 Marcin Połatynski Paco Lublin 12 103 Jonatan Wysokinski Flex Sokołów Podlaski
|
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA + 180 cm
wyniki:
KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘŻCZYZN pow. 180 cm Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
1 119 Krzysztof Rodkiewicz Violetta Bydgoszcz 2 124 Mateusz Brzuchacz Bona Fide Swiebodzice 3 118 Jacek Patorski Violetta Bydgoszcz 4 123 Artur Szmidt Olimp Zabrze 5 111 Wojciech Kampa Olimp Zabrze 6 113 Tomasz Ryzner Black&White Ostrowiec Sw. 7 112 Maciej Kiełtyka Olimp Zabrze 8 114 Marcin Tranczewski Sandow Legionowo 9 121 Łukasz Skrzypiec Olimp Zabrze 10 115 Jakub Chudzinski Black&White Ostrowiec Sw. 11 120 Konrad Balcerzak Sandow Legionowo 12 116 Jacek Ratusznik TKKF Azory Kraków 13 126 Sebastian Szatan Olimp Zabrze 14 117 Michał Stepniak Paco Lublin 15 127 Hubert Wasilewski Black&White Ostrowiec Sw. |
|
KULTURYSTYKA KLASYCZNA OPEN
WYNIKI: KULTURYSTYKA KLASYCZNA MĘZCZYZN OPEN Miejsce Nr Zawodnik Klub / Miejscowosc 1 119 Krzysztof Rodkiewicz Violetta Bydgoszcz 2 105 Robert Majewski Sandow Legionowo 3 91 Przemysław Żokowski Violetta Bydgoszcz 4 80 Robert Kozielski vel Koziak Body Line Łódź 5 73 Piotr Zaniewski Heros Ustka |