PUCHAR POLSKI WFF-WBBF TCZEW 2013
Napisane: 30 wrz 2013, o 20:51
WYNIKI I PUCHARU POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS WFF WBBF TCZEW 28.09.2013:
FITNESS MODEL I
I MAGDALENA SZABLA NR 27
II MARTA GORKA NR 25
III KOCZAJ NR22
FITNESS MODEL II
I KAROLINA CAŁUS NR 26
II PATRYCJA KLEBBA NR 23
III NATALIA ZIMNOCH NR24
BODYBUILDING NIEPEŁNOSPRAWNI
I KAMIL SZADKOWSKI NR 16
II KAMIL KOWALCZYK NR 8
BODYBUILDING CLASSIC WOMEN
I IWONA MĘCNER Nr 28
II ALEKSANDRA KRZYWORZEKA Nr 21
BODYBUILDING WETERANI
I ANDRZEJ BRZEZIŃSKI NR 9
II ARTUR KOZŁOWSKI NR 12
III MAREK ZAPOTOCZNY NR 3
BODYBUILDING CLASSIC MEN
I KAMIL BĄCZEK Nr 7
II MICHAŁ KRAJEWSKI Nr 14
III DAWID SZCZYGIEŁ Nr 3
IV KAMIL MAJAK Nr 17
V WAWRZYNIEC STASZKIEWICZ Nr 10
VI MARCIN GĄSIOROWSKI Nr 18
BODYBUILDING ATHLETIC MEN
I MIECZYSŁAW FIJAŁ NR 6
II RAFAŁ TRUSZKOWSKI NR 15
III HUBERT WASILEWSKI NR 11
IV ARTUR KOZŁOWSKI NR 12
V RADOSŁAW PERTEK NR 19
BODYBUILDING SUPER ATHLETIC MEN
I PAWEŁ BANDURSKI NR 4
II MICHAŁ MIKULEWICZ NR 31
III MAREK ZAPOTOCZNYNR 2
BODYBUILDING EXTREME MEN
I ANDRZEJ BRZEZIŃSKI
KATEGORIA OPEN MEN
MIECZYSŁAW FIJAŁ NR 6
FITNESS MODEL I
I MAGDALENA SZABLA NR 27
II MARTA GORKA NR 25
III KOCZAJ NR22
FITNESS MODEL II
I KAROLINA CAŁUS NR 26
II PATRYCJA KLEBBA NR 23
III NATALIA ZIMNOCH NR24
BODYBUILDING NIEPEŁNOSPRAWNI
I KAMIL SZADKOWSKI NR 16
II KAMIL KOWALCZYK NR 8
BODYBUILDING CLASSIC WOMEN
I IWONA MĘCNER Nr 28
II ALEKSANDRA KRZYWORZEKA Nr 21
BODYBUILDING WETERANI
I ANDRZEJ BRZEZIŃSKI NR 9
II ARTUR KOZŁOWSKI NR 12
III MAREK ZAPOTOCZNY NR 3
BODYBUILDING CLASSIC MEN
I KAMIL BĄCZEK Nr 7
II MICHAŁ KRAJEWSKI Nr 14
III DAWID SZCZYGIEŁ Nr 3
IV KAMIL MAJAK Nr 17
V WAWRZYNIEC STASZKIEWICZ Nr 10
VI MARCIN GĄSIOROWSKI Nr 18
BODYBUILDING ATHLETIC MEN
I MIECZYSŁAW FIJAŁ NR 6
II RAFAŁ TRUSZKOWSKI NR 15
III HUBERT WASILEWSKI NR 11
IV ARTUR KOZŁOWSKI NR 12
V RADOSŁAW PERTEK NR 19
BODYBUILDING SUPER ATHLETIC MEN
I PAWEŁ BANDURSKI NR 4
II MICHAŁ MIKULEWICZ NR 31
III MAREK ZAPOTOCZNYNR 2
BODYBUILDING EXTREME MEN
I ANDRZEJ BRZEZIŃSKI
KATEGORIA OPEN MEN
MIECZYSŁAW FIJAŁ NR 6